تماس با ما     02166915918  
 
   
  صفحه اصلی     درباره افق دور     راهنمای خرید     فروشگاه     قوانین     چاپ کتب شما     پدیدآورندگان     استخدام     تماس با ما    
رمان
روانشناسی
کودکان (جغد دانا)
نوجوانان
درسی و آموزشی
زبان های خارجی
مدیریت و تجاری
اعتیاد و بهبودی
متفرقه
 
امير حسن مکي
 
 
هجدهم آبان 1352 در تهران ديده بر جهان گشودم. سال 1376 در رشته ي مترجمي زبان انگليسي از دانشگاه آزاد تهران مرکز، واقع در زعفرانيه فارغ التحصيل شدم. پس از دانشگاه وارد خدمت سربازي شدم ( آن زمان نمي شد سربازي را خريد!) و در مرکز مطالعات و پژوهش هاي نيروي انتظامي تهران با درجه ي ستوان دومي به کار ترجمه و تحقيق منصوب گشتم.
گرچه بسياري معتقدند که دوران سربازي وقت تلف کردن است ، براي من به نقطه ي عطفي مبدل گشت، زيرا سعادت همکاري با گروهي را داشتم که همگي شان از زبدگان و برجستگان رشته ي خود بودند ( تيمسارهاي بازنشسته اي که به صورت قراردادي با نيروي انتظامي همکاري مي کردند).
به عنوان جوان ترين عضو گروه ( در واقع حکم نوه ي ايشان را داشتم!) تصميم گرفتم تا از تجارب ارزشمند آن ها نهايت بهره را ببرم و آنچه از ايشان آموختم نه فقط در زمينه ي ترجمه و تحقيق، بلکه در رابطه با زندگي همواره برايم مفيد بوده است.
اولين کتابي که ترجمه کردم با عنوان بيست و دو روش براي کاميابي در سال 1380 منتشر شد.
از سال 1384 ترجمه ي کتاب را به صورت جدي تري آغاز کردم و حاصل آن انتشار بيش از بيست کتاب در زمينه هاي روانشناسي، موفقيت ، خودشناسي و راه و رسم زندگي با ناشرين مختلف است.
سال 1390 انتشارات آرياگهر را تاسيس کردم.
آشنايي با سرکار خانم سيما فلاح، مترجم زبردست و مدير مسئول انتشارات افق دور، يکي ديگر از مواهب زندگي ام بود. راهنمايي هاي ارزشمند، صميمانه و بي دريغ ايشان باعث شده تا در اندک زمان به نتايجي قابل توجه در چاپ و نشر کتاب دست يابم.
خانم فلاح، متشکرم!
 
 

نظر شما در مورد این کتاب:
   
نام
   
ایمیل
   
نظر شما
 
کد امنیتی      
   
 
 

 
  نمایشگاه کتاب  گسترش فروشگاه همکاری با افق دور افق دور در شبکه های اجتماعی  
 
درباره ما

 

کتاب های افق دور


طرح حمایت از مترجمین

استخدام
ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

ما را در کانال تلگرام دنبال کنید!

گروه تلگرام مترجم اولی ها
 
 
کلیه حقوق و فعالیتهای این سایت محفوظ و بر طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد
طراح و برنامه نویس: علی نظری