تماس با ما     02166915918  
 
   
  صفحه اصلی     درباره افق دور     راهنمای خرید     فروشگاه     قوانین     چاپ کتب شما     پدیدآورندگان     استخدام     تماس با ما    
شرح قوانین نشر افق دور:
رمان
روانشناسی
کودکان (جغد دانا)
نوجوانان
درسی و آموزشی
زبان های خارجی
مدیریت و تجاری
اعتیاد و بهبودی
متفرقه
 

 

سیاست اصلی و استراتژی نشر افق دور ، بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساسی کلیه سیاستها و تصمیم گیریهای مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و مشتریان است.
نشر افق دور ، در راستای احترام به حقوق کاربران و مشتریان موارد زیر را به عنوان سیاستهای کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مد نظر قرار داده است

سیاست شماره 1 :
هدف اصلی از عضویت ، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل شما را از آخرین رخدادها مطلع سازیم . بدیهی است این اطلاعات خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالاهای خریداری شده استفاده می کند.

سیاست شماره 2:
نشر افق دور، بر خود واجب میداند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخصی حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره 3:
کلیه فعالیت های این سایت ، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

سیاست شماره 4:
اعضاء در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف آفراستار به آنان ارسال نمی شود.

سیاست شماره 5:
نشر افق دور، آماده دریافت هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد از طرف پذیرنده ها و مشتریان میباشد و جهت هر چه بهتر ارائه نمودن خدمات خود اطلاعات خود را بروز رسانی و امکانات خود را افزایش می دهد

سیاست شماره 6 :
نشر افق دور، در قیال سفارش های شما متعهد است که کالای خریداری شده را در اسرع وقت و صحیح و سالم به شما ارسال و در صورت عدم رضایتمندی آنرا عودت نماید .

سیاست شماره 7:
نشر افق دور، ورود شما را به خانواده خود خیر مقدم می گوید و شما را در دریافت خدمات پشتیبانی و راهنمایی می کند.

 

  نمایشگاه کتاب  گسترش فروشگاه همکاری با افق دور افق دور در شبکه های اجتماعی  
 
درباره ما

 

کتاب های افق دور


طرح حمایت از مترجمین

استخدام
ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

ما را در کانال تلگرام دنبال کنید!

گروه تلگرام مترجم اولی ها
 
 
کلیه حقوق و فعالیتهای این سایت محفوظ و بر طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد
تمامی کالاها و خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد
طراح و برنامه نویس: علی نظری